
Мережею ширяться кадри накопичення російської військової техніки на східних та південних околицях Мінська, зазначають Патріоти України. Відео про це поширила киянка Марина Власюк.
В коментарі до відео, білорус Zmicier Satsuk написав: "Сьогодні в Бресті вичив 5 вайсковослужбовців. Один бурят".
Крім того є свідчення, що російські війська накопичуються у Гомельській області, котра на півдні межує з трьома областями України: Житомирською, Київською та Чернігівською.
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...