До "навчань" готові: "В Беларусь заехали русские. Помыслище, Степянка, Брест, Гомель", - блогер (відео)

Мережею ширяться кадри накопичення російської військової техніки на східних та південних околицях Мінська, зазначають Патріоти України. Відео про це поширила киянка Марина Власюк.

В коментарі до відео, білорус Zmicier Satsuk написав: "Сьогодні в Бресті вичив 5 вайсковослужбовців. Один бурят".

Крім того є свідчення, що російські війська накопичуються у Гомельській області, котра на півдні межує з трьома областями України: Житомирською, Київською та Чернігівською.

КРЫМский бандеровец пише: "Наши коллеги обнаружили, что часть российской техники встала лагерем в Гомельской области у границы с Украиной. Этот регион официально не задействован в российско-белорусских учениях".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь у Росії дісталася до Тюменської області (відео)

субота, 20 квітень 2024, 19:50

Рівень води в річці Ішим у Тюменській області становив 911 сантиметрів, перевищивши небезпечну позначку 850 сантиметрів. Про це повідомляє міська адміністрація, передають Патріоти України.

"Не можемо відкрити вікна, задихаємося": В окупованому Маріуполі назріває екологічне лихо

субота, 20 квітень 2024, 19:16

Регулярні пориви каналізаційних стоків стали гострою проблемою в окупованому Маріуполі. Стічні води підтоплюють будинки містян, що з настанням тепла робить перебування у них нестерпним та загрожує розповсюдженням інфекцій. Про це повідомили у Маріуполь...