До "навчань" готові: "В Беларусь заехали русские. Помыслище, Степянка, Брест, Гомель", - блогер (відео)

Мережею ширяться кадри накопичення російської військової техніки на східних та південних околицях Мінська, зазначають Патріоти України. Відео про це поширила киянка Марина Власюк.

В коментарі до відео, білорус Zmicier Satsuk написав: "Сьогодні в Бресті вичив 5 вайсковослужбовців. Один бурят".

Крім того є свідчення, що російські війська накопичуються у Гомельській області, котра на півдні межує з трьома областями України: Житомирською, Київською та Чернігівською.

КРЫМский бандеровец пише: "Наши коллеги обнаружили, что часть российской техники встала лагерем в Гомельской области у границы с Украиной. Этот регион официально не задействован в российско-белорусских учениях".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Місяцеподібне обличчя: Досвідчений медик розповіла про один із ймовірних діагнозів Путіна

четвер, 26 травень 2022, 19:44

Російський президент Володимир Путін має серйозні проблеми зі здоров'ям – крім онкохвороби, у нього є ознаки синдрому паркінсонізму, передають Патріоти України. Лікар-невролог із 15-річним стажем роботи Олександра Щебет оцінила загальний стан здоров'я ...

"А потім прийшов рускій мір"

четвер, 26 травень 2022, 18:13

"Я не хочу більше дискусій про російську мову, пам‘ятники російським культурним діячам, важливість відходу від московської церкви. Їх більше не буде", - говорить блогерка. "Хтось колись дуже дорожив цими горщиками. Робив у них печеню для всієї родини,...