До роковин Голодомору, - Бутусов


"Росія… силою загарбала українську державу, нищить українську культуру і терором та голодом нищить українську націю". 89 років тому так сказав на суді 18-річний Микола Лемик, який 21 жовтня 1933 року застрелив у Львові співробітника радянських спецслужб Алексея Майлова.
Він вбив росіянина, щоб донести усьому світу правду про Голодомор, щоб довести катам українців, що їхні злочини не залишаться без відплати.
Він виступив на суді, щоб донести ці слова до нас, до майбутніх поколінь через 89 років, щобл ми були тверді у свої вірі та волі битися до кінця з російськими окупантами.
Майлова вбили за наказом Організації українських націоналістів щоб помститися за Голодомор, і з того часу ОУН і Бандера стали головними ворогами пропаганди Росії.
Сьогодні, у день пам'яті жертв Голодомору, завдяки подвигу Лемика, завдяки його командирам Степану Бандері, Роману Шухевичу, Євгену Коновальцю, завдяки десяткам років боротьби, завдяки мільйонам сучасних українських героїв, вже нікому не треба доводити, чи справді росіяни влаштували Голодомор, щоб вбивати українці. Бо сьогодні увесь світ бачить як сучасні російські нацисти вбивають та заморожують українців, і що тільки українська армія рятує сьогодні свій народ від повного знищення.
Ми пам'ятаємо жертв Голодомору, і тому ніколи знову росіяни не зможуть безкарно вбивати українців. Окупантів буде знищено, бо ми знаємо страшні уроки історії, і славетні уроки спротиву.Джерело


Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Загнаний щур все ще сподівається обманути долю: Путін не готовий ні до затяжної війни, ні до ядерного удару, - ISW

понеділок, 6 лютий 2023, 6:59

Президент Росії Володимир Путін неодноразово ставив високі цілі, закликаючи свій уряд та збройні сили до їх досягнення, але утримуючись від ухвалення дорогих рішень, яких потребує затяжної війни. Глава Кремля не готовий йти на ризик через загрозу втрат...

Кремль нічого не зможе вдіяти: ЗСУ повинні взяти Крим в оточення і вибивати РФ далекобійними ракетами, - військовий

понеділок, 6 лютий 2023, 4:00

На фронті - тактична пауза, і вона наразі більше на користь російській армії, заявив виданню Obozrevatel ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Водночас протягом цього часу у партнерів є час ...