"Знаєте, мені просто смішно стає, коли провладні боти плачуться, ніби зміна ставлення преси до "Слуги народу", це наслідок боротьби Зеленського з олігархами. Мовляв, причина – у прийнятті закону про «деолігархізацію». Так, то правда, прийняття закону про «ЗЕолігархізацію» збіглося в часі з конфліктом між Офісом президента і медіа-групою Рината Ахметова. Але. Якраз Володимир Зеленський з олігархами не боровся ніколи. На відміну від Петра Порошенка", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"За президента Порошенка всі топ-олігархи країни стали бідніші у 2 і більше рази. Позаяк гаманці – це найбільш чутлива ерогенна зона в олігарха, протистояння олігархів з Порошенком цілком зрозуміле. Водночас.
За президента Зеленського топ-олігархи країни збагатилися від у 1,4 до 2,7 рази на тлі падіння виробництва і обвалу економіки через пандемію Ковід. Позаяк більше продукції за валюту олігархи продавати не стали, причина такого збагачення проста – олігархи змогли різко знизити розходну частини своїх підприємств. Коштом держави, звісно.
Пройдемося по конкретних прикладах. Олігарху Фірташу держава списала біля 25 мільярдів грн. боргів і ще приблизно 35 мільярдів реструктуризувала, тобто відклала їхню виплату на невизначений термін. Ще за мовчазною згодою НКРЕКП облгази Фірташа включають у квитанції температурні коефіцієнти, які (!) уже закладені в тарифи за газ. Тобто люди платять двічи.
Заява, ніби ЗЕ бореться з олігархами особливо смішно звучить якщо торкнутися стосунків держави з олігархом Коломойським. Отут атракціон щирість у повний зріст. Зразу після обрання Зеленського президентом суди: підтвердили скасування кредиторських вимог «Дніпроавіа» Коломойського перед Приватбанком на 1,5 млрд грн; пробачили Укртатнафті (Коломойського), штраф на 1 млрд грн; НПК «Галичина» пробачили штраф на 326.9 млн грн.; скасували 60 млн грн податкового боргу МАУ Коломойського; “списали” з Коломойського борг ПриватБанку на 7,5 мільярда грн. Щойно суд скасував Коломойському штраф 4,7 млрд грн. перед Антимонопольним комітетом. Це не враховуючи історії з «Центренерго» та інших дивовижних оборудок олігарха.
Очевидно, якби не арешт активів Коломойського на заході за позовом ФБР, саме Коломойський, а не Ахметов мав збагатіти у 2,7 рази на тлі економічного занепаду країни. До речі, про Ахметова.
Зелені пропагандисти чомусь взагалі перестали пригадувати, що до вересня 2021 р. у Офіса Зеленського з олігархом Ахметовим були дивовижні стосунки. Ахметов збагачувався з астрономічною швидкістю, очевидно цьому процесу сильно посприяв дефіцит вугілля, з яким Україна в’їхала в опалювальний сезон торік. Пригадаємо, ще рік тому експерти говорили про можливість віяльних відключень – їх не сталося через теплу зиму, через імпорт електрики з Білорусі, і… через те що електрику і вугілля державі продавав ДТЕК. За ринковими цінами.
Прем’єр-міністром країни було призначено колишнього топ-менеджера ДТЕК Шмигаля (він досі на посаді). В уряді з’явилося чимало людей Ахметова. Зеленський у флісці а-ля ЗСУ виступав на каналі Ахметова – і той самий Савік Шустер навколо нього хіба що гопака не танцював. Ба-більше, коли Зеленський почав носитися з темою деолігархізації, канал Ахметова запустив шоу «Велика деолігархізація», чим ясно показав, що структури холдингу Ахметова не бояться жодних деолігархізацій.
Яке до біса протистояння з олігархами, шановні? Суперечка між ОПУ і Ахмєтовим з банальщини – боротьби за владу. На каналах Ахметова прописався щойно звільнений екс-спікер Разумков. Разумков розколює «Слугу народу», і через це ОПУ наїхала на Ахметова. Все решта – справа техніки.
«Слуги народу» пафосно заявили, що не ходитимуть на канал олігарха Ахметова. Свої тези вони озвучують виключно з каналу олігарха Коломойського. Боротьба з олігархами, кажете?".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...