Добре, що Європа вчиться на чужих помилках. Погано, що на наших, - Голобуцький

"Польща готова розмістити на своїй території ядерну зброю НАТО і це питання є темою переговорів зі США, – президент Польщі Анджей Дуда у Fakt.pl", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

«...Росія посилює мілітаризацію району Кьоніґсберґа. Нещодавно вона передала свою ядерну зброю до Білорусі. ...Якщо наші союзники вирішать розгорнути ядерну зброю у межах обміну ядерною зброєю/ Nuclear Sharing також на нашій території для зміцнення безпеки східного флангу НАТО, ми готові до цього».
--
Приклад України змусив всю Європу ставитись раціональніше і скептичніше до будь-чиїх обіцянок і гарантій, наскільки завгодно пафосних. Тільки реальний ядерний щит на твоїй території щось гарантує. Тільки ти сам або дбаєш про свою безпеку і недоторканність територій – або відгрібаєш від агресора. (До речі, Дуда оцінив посилення військового потенціалу Росії таким, що вже 2026-27, а не розрахункового 2030-го, забезпечить можливості нападу безпосередньо на країни НАТО).

Добре, що країни Європи вчаться на чужих помилках. Погано, що це наші помилки.

І дуже сподіваюсь, що прямо зараз якась частина коштів таємно таки виділяється на створення нашої власної бомби. Адже нічого ще не скінчилось – і не швидко скінчиться. А європейські внутрішньо- та зовнішньополітичні інтереси, як ми вже не раз за ці два роки спостерігали на власні очі, – штука змінна з кожними виборами".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про "мирний план" Кремля: "Путін не підіймає ставки. Він нервує... бо щиро вважав, що блефом додавить Захід до переговорів. Ще два місяці тому здавалося, що все вдалося", - Денисенко

субота, 15 червень 2024, 5:00

"Заява Путіна про його формулу миру - це повтор. Все, що він сказав, затверджено було ще тоді, коли РФ вносила зміни до конституції. Тому ті, хто каже, що Путін нарешті назвав «цілі СВО» і навколо цього будує версії - глибоко помиляються. Цілі СВО були...

"Мер" Куп'янська - живий?! Деталі здивують. У Москві зарізали зрадника України - Снєгирьов

субота, 15 червень 2024, 3:25

Колаборант, колишній "міський голова" Куп’янська Геннадій Мацегора помер у місті Старий Оскіл, саме така інформація поширилась соціальними мережами. Але чи справді це так? Політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов проаналізував це повідомлення. ...