
У Росії вночі під ударами були кілька регіонів. Ймовірно, цілями атаки стали нафтоперекачувальна станція "Горький" у місті Кстово Нижньогородської області і НПЗ в Новокуйбишевську Самарської області. Про пожежу на одному з резервуарів НПС у Кстово після атаки ПБЛА повідомляє телеграм-канал Exilenova+, передають Патріоти України.
"НПС "Горький" - це проміжна станція, яка качає нафту з попередньої ділянки магістралі та перекачує далі по трубопроводу (часто в системі "Дружба") у напрямку Білорусі / Європи або до наступного вузла чи НПЗ", - йдеться у повідомленні.
Крім того, атаковані промислові підприємства в Новокуйбишевську. Це підтвердив губернатор В’ячеслав Федорищев.
"Іде атака ворожих безпілотників на наш регіон. У Новокуйбишевську в результаті атаки на промислові підприємства, за попередніми даними, є постраждалі. Одна людина загинула", - зазначив чиновник.
Також, за його словами, уламки одного із дронів пошкодили дах багатоквартирного будинку в Самарі.
Удари по об'єктах підтвердив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко:
"Сили оборони України уразили НПЗ у Самарі. Також була атакована НПС "Горький" у Нижньогородській області. Через неї проходить нафта, що йде із Західного Сибіру та Татарстану".
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...