"Добрі знання": 1 500 книг для дитячих будинків та інтернатів зібрала одеситка

Книги англійською, іспанською, українською та шрифтом Брайля.

Одеситка Валентина Малько зібрала 1500 книг, які читатимуть для дітей в дитячих будинках та інтернатах регіону, передають Патріоти України з посиланням на Культурометр.

Зазначається, що є книги англійською, іспанською, українською та шрифтом Брайля.

Книги передавали мішками, привозили до дому, надсилали поштою, підкреслює активістка. Свій проект вона назвала «Добрі знання».

«Вже майже всі відповідні книги внесені до реєстру і будуть передані кожна по акту звірки. Залишилося замовити наклейки і позначити книги додатково відмітками проекту «Добрі знання». Написи на наклейках, які б мотивували дітей повертати книги і дбайливо з ними звертатися теж допомогли придумати одесити, – розповіла Валентина Малько.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Коли зрозуміла помилку, було вже запізно: Дівчина вирішила помститися бойфренду за зраду...

середа, 21 жовтень 2020, 19:57

За словами бойфренда, весь цей час він вів себе підозріло, тому що вибирав для ревнивиці обручку, а дівчина, з якою та його бачила - його молодша сестра. Дівчина запідозрила кращу подругу в тому, що та спить з її хлопцем, і вирішила помститися зрадниці...

Потрібна допомога: У Харкові авто розчавило маленьких братів-близнюків

середа, 21 жовтень 2020, 19:35

Діти отримали досить серйозні травми і тепер потребують дорогого лікування. У Харкові водій "Таврії" збив на пішохідному переході двох хлопчиків-близнюків. Артема і Микиту Семашко. Діти отримали досить серйозні травми і тепер потребують дорогого лікува...