"Добрі знання": 1 500 книг для дитячих будинків та інтернатів зібрала одеситка

Книги англійською, іспанською, українською та шрифтом Брайля.

Одеситка Валентина Малько зібрала 1500 книг, які читатимуть для дітей в дитячих будинках та інтернатах регіону, передають Патріоти України з посиланням на Культурометр.

Зазначається, що є книги англійською, іспанською, українською та шрифтом Брайля.

Книги передавали мішками, привозили до дому, надсилали поштою, підкреслює активістка. Свій проект вона назвала «Добрі знання».

«Вже майже всі відповідні книги внесені до реєстру і будуть передані кожна по акту звірки. Залишилося замовити наклейки і позначити книги додатково відмітками проекту «Добрі знання». Написи на наклейках, які б мотивували дітей повертати книги і дбайливо з ними звертатися теж допомогли придумати одесити, – розповіла Валентина Малько.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Степанов розповідає про успіхи у вакцинації": Фотожаба дня

неділя, 11 квітень 2021, 0:00

Звітам глави МОЗ про досягнення у боротьбі із коронавірусом мало хто вірить, але деякі українці все ще знаходять у собі душевні сили жартувати із цього приводу, зазначають Патріоти України та пропонують вашій увазі нову фотожабу політтехнолога Олексія ...

З архіву ПУ. У мережі спливли пророчі слова свідка Голодомору про війну на Донбасі

субота, 10 квітень 2021, 23:55

Жінка, котра народилася на Донбасі, в зверненні до нових поколінь українців бажала їм, щоб вони ніколи не знали війни. У мережі нагадали про знакові слова Олександри Узлюк, яка пережила Голодомор. Про цей факт розповіли волонтери на сторінці фонду "Пов...