
Жителі Херсона в ніч на 12 вересня вкотре повідомили, що почули серію потужних вибухів. В одному з районів окупованого міста одразу після цього почалася пожежа, передають Патріоти України.
Наразі невідомо, що слугувало причиною нової "бавовни", яка завітала до Херсону після 2 години ночі. Проте напередодні місцеві також повідомляли про перебазування та скупчення техніки росіян.
Російські пропагандисти з РИА повідомили, що в місті лунали 5 потужних вибухів. Але у цьому кремлівському ЗМІ казали, що там лунала лише робота протиповітряної оборони.
Водночас у місцевих телеграм-каналах уже опублікували фото пожежі. Вона спалахнула у районі Паровозної вулиці одразу після вибухів.
Ще 8 вересня журналіст Констянтин Риженко зробив публікацію щодо пересування техніки містом. Він вказав, що надходить дуже багато таких повідомлень і бойові машини переважно звозять до місцевого машинобудівного заводу імені Петровського.
Розташування Херсонського машинобудівного заводу: карта google Біля нього (заводу – 24 канал) розташована електрична підстанція, тому майте на увазі: можуть бути проблеми зі світлом, – натякнув тоді журналіст.
Цікаво й те, що цей завод розташований приблизно там, де в ніч на 12 вересня почалась пожежа після вибухів. "Я просто загадково буду посміхатися", – прокоментував це згодом Риженко.

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...