"Добу бідності змінить доба злидарства": Оптимістичний сценарій для тих, хто вважає, що "дефолт - не страшно"

Лікбез простими словами для тих, хто навіть не уявляє, що таке дефолт.

Користувач мережі Facebook Андрій Нофенко "на пальцях" розповів що буде після дефолту, якщо його оголосить новообраний президент В.Зеленський, повідомляють Патріоти України і продовжують далі словами автора.

Для тех, кто говорит, что "дефолт – не страшно".
Первое, что делают при каждом дефолте – урезают траты на социальную сферу. На языке президента – режут социалку.
Пенсии, субсидии, всевозможные пособия – их получатели почувствуют первыми весь эффект "конца эпохи бедности".
У вас маленькая пенсия в 2 тысячи гривен? Она останется такой же, при этом цены вырастут в два раза, и это – оптимистический сценарий.
Если Владимир Александрович учтёт совет Игоря Валерьевича, то результат будет следующий: кому сегодня плохо – завтра станет ещё хуже.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Справа не у віці: Стало відомо, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

субота, 8 серпень 2020, 2:00

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти. Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, о...

Обвал залізничного мосту на росії: постраждало 17 військових

субота, 8 серпень 2020, 0:40

Знову кривизна землі стала на заваді? В наслідок обвалу залізничного мосту в Росії постраждало 17 військових. Наслідки надзвичайної ситуації озвучили на сайті Головного військового слідчого управління Слідчого комітету Росії. Перед цим міністерство обо...