"Добу бідності змінить доба злидарства": Оптимістичний сценарій для тих, хто вважає, що "дефолт - не страшно"

Лікбез простими словами для тих, хто навіть не уявляє, що таке дефолт.

Користувач мережі Facebook Андрій Нофенко "на пальцях" розповів що буде після дефолту, якщо його оголосить новообраний президент В.Зеленський, повідомляють Патріоти України і продовжують далі словами автора.

Для тех, кто говорит, что "дефолт – не страшно".
Первое, что делают при каждом дефолте – урезают траты на социальную сферу. На языке президента – режут социалку.
Пенсии, субсидии, всевозможные пособия – их получатели почувствуют первыми весь эффект "конца эпохи бедности".
У вас маленькая пенсия в 2 тысячи гривен? Она останется такой же, при этом цены вырастут в два раза, и это – оптимистический сценарий.
Если Владимир Александрович учтёт совет Игоря Валерьевича, то результат будет следующий: кому сегодня плохо – завтра станет ещё хуже.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін намагається, але в нього нічого не виходить, - норвезький політолог

четвер, 19 вересень 2019, 23:29

Москва зрозуміла, що ввічливі бесіди в динамічному і конкурентному Індійсько-Тихоокеанському регіоні приносять мало відчутних результатів, достатніх для визначення її статусу в якості серйозного політичного гравця. "Східний економічний форум у Владивос...

"Стільки років важко мучився": Відомий сепаратист похвалився паспортом РФ. В мережі йому влучно відповіли

четвер, 19 вересень 2019, 23:02

Прихильник "русского мира" та політолог Володимир Корнілов похвалився отриманими паспортами Російської Федерації і так званої "ДНР". Про це повідомляє політолог і блогер Олексій Голобуцький на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. "Як ...