Докорінна зміна влади, за періодом відновлення - час процвітання: Відомий астролог та хіромант спрогнозував, що чекає на Україну після війни з Росією

Українці з нетерпінням чекають на завершення війни з Росією та повернення до нормального життя. Відомий астролог Володимир Бадіян спрогнозував ситуацію у нашій країні після перемоги над окупантами.

Фахівець системи архітектурного планування Васту-шастра та хіромант Володимир Бадіян повідомив, що стабільність Європи найближчим часом може похитнутися. На Україну ж чекають нові можливості, які відкриються найближчим часом.

Езотерик заявив, що нашій Батьківщині знадобиться десять років для відновлення. Він наголосив, що до середини 2025 року влада має кардинально змінитися. Події, які розгортатимуться, відкриють можливість найбільших інтеграційних змін.

"Закінчиться війна і має докорінно змінитися влада в країні. 2025 рік буде важливим для України, саме в цей період має змінитися і судова гілка влади", - сказав Бадіян.

Астролог віщує, що на Європу чекають складні часи. Очікується фінансові проблеми, комфорт та звична стабільність будуть порушені. Бадіян зауважив, що Азія стає сильнішою, а Україна є важливим елементом для Китаю та РФ для впливу на Європу.

"Втрата України для Росії буде втратою можливості тиснути на Європу. Україна не зможе перемогти сама, їй потрібно з кимось об'єднатися. І таке єднання станеться", - каже хіромант.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Артилеристи ЗСУ знищили штаб російських загарбників на території держави-агресора (відео)

субота, 30 вересень 2023, 0:55

Під час аеророзввдки оператори БПЛА виявили важливий об'єкт по той бік неспокійного кордону. 106-та окрема бригада територіальної оборони демонструє артилерійське враження командно-спостережного пункту російського підрозділу в селі Гоголівка на територ...

"Арестович довго був улюбленим блогером і Петра Олексійовича, і Володимира Олександровича", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

субота, 30 вересень 2023, 0:30

"Прострочене заспокійливе Олексій Арестович веде психологічні семінари, де пропонує душити жінок. Інакше тебе каструють, будуть контролювати й нікуди не пустять. Не те щоб цей "советский школьник" з тягою до СРСР, ненавистю до Могилянки та заявами про ...