"Доки грім не вдарить, селянин не перехреститься. А з 2014 року грім вдарив не дуже сильно. Захоплення Криму та частини Донбасу населення не вважало за велике лихо", - блогер-одесит

"Наразі дуже модно міркувати що до попередження про війну. Чи добре, що американці почали з осені минулого року, а ми, не піддаючись паніці, тримали курс гривні на замку? Що краще, провести мобілізацію напередодні вторгнення, чи після ранку 24 лютого? Напередодні, звісно, погано", - пише одесит Олександр Прилипко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Бо ніхто не дав 100-відсоткової гарантії про напад. А якби не напали відповідно до зазначеної дати? Чи пробачили б ми передчасне включення чоловіків до лав ЗСУ? Вони ж занудьгують без діла, та й обуряться у місцях марний дислокації.

Після – теж погано, що підтвердив Херсон. За фактом міркувати легко, набагато складніше – збагнути напередодні фактів. (Це я цитую спікерів стрімів на актуальну тему, загострену постами Вашингтона, тьху «Вашингтон Пост».
Чесно кажучи, суперечки зайві. У справі ігнорування загроз війни народ і влада були єдиними, як єдиними вони опинились у опорі масштабної агресії. Це ж зрозуміло. Доки грім не вдарить, селянин не перехреститься. А з 2014 року він вдарив не дуже сильно. Захоплення Криму та частини Донбасу населення не вважало за велике лихо. Пили, їли, веселилися, подорожували, голосували за сепаратистів, торгували з супостатом і сподівалися, що молоде травоїдне якось уживеться поруч із старим м'ясоїдним хижаком. Тим більше, що Європа теж була за мир, запевняючи нас пожертвувати шматком нашого тіла заради спокою звіра.
Як це не сумно, але з 2014 до 2022 ми жили у паралельному світі, що й Путін. Різниця лише в тому, що він плював на глибоку стурбованість Європи, а всі плювали на його збудженость війною. От і доплювалися. Всі разом. Влада та народ. У нас та у країнах демократії. Праві та ліві. У палацах і хатинах…
Дай боже, щоб загальна байдужість закінчилося хоча б тепер, коли тільки божевільний чи кремлівський прихвостень може щиро прагнути угамувати агресора не даючи йому в рило. Ось тут народ, армія, влада, суспільство, та будь хто на цьому світі, мають закочувати рукава разом. Заради спокути. Бо дещо прогавив кожний".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Іранські" дрони атакують: Серія вибухів пролунала в Одесі, у небі видно та чутно ворожі "герані"

неділя, 25 вересень 2022, 8:15

"В Одесі пролунала серія вибухів. У небі видно та чутно дрони. У місті та області оголошена повітряна тривога", - йдеться в повідомленні 'Суспільного'. Як в подальшому повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук, влучання дрона-ка...

Що робити, коли отримав повістку на війну з Україною, - Рибніков

неділя, 25 вересень 2022, 1:00

(ексклюзивна пам’ятка для мешканців Москви). Найголовніше, не засмучуйтесь, а то захворієте й помрете раніше, ніж на вас витратять ракету «Хаймарса». Знайте, що чим хуткіше й болісніше ви розпрощаєтеся з життям, тим хуткіше і болісніше ви розпрощаєтеся...