Український волонтер Роман Донік розповів, що у ЗСУ вже є досвід застосування касетних боєприпасів під час війни. Це були трофейні снаряди, які опинилися в розпорядженні ЗСУ під час контрнаступу на Харківському напрямку минулого року. Про це волонтер розповів у Telegram-каналі.
"Досвід використання касетних боєприпасів у нас є. Деяка кількість потрапила до рук після того, як на Слобожанщині окупанти побігли кидаючи все", — пояснив він.
Волонтер вважає ці снаряди досить ефективними, що довела артилерія Холодноярської бригади і значна кількість загиблих окупантів.
"Так це були зношені стволи 152 мм. Зі 155 мм взагалі буде свято", — припускає волонтер.
Варто зазначити, що цим відомостям немає офіційних підтверджень.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...