
Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко вважає, що маріупольці мають дізнатись, хто винен в тому, що окупанти змогли просунутись від Кримського перешийку до міста за три дні, передають Патріоти України.
"Ми мовчали дуже довго. Втім, вже варто сказати, хто винен в тому, що окупанти змогли дійти до Маріуполя за три дні. Давайте відверто говорити. Росіяни змогли пройти маршем від Кримського перешийку до Маріуполя за три дні. До прикладу, росіяни з півночі через селище Сартана не могли дуже довго просунутись, там тримали оборону наші морські піхотинці. З боку Східного, Азов та прикордонники тримали оборону, теж вони не змогли дуже довго просунутись. А з Кримського перешийку вони пройшли 500 км маршем. Ми маємо право отримати відповідь", - вважає Андрющенко.
Радник міського голови Маріуполя вважає, що оборона міста могла б тривати довше, якби окупанти так швидко не просунулись до міста. "Я переконаний, що якби Маріуполь так швидко не опинився б в кільці, то оборона міста тривала б не 86 днів. Та й взагалі не зрозуміло як розгортались би події. Оскільки те, що показав Денис Прокопенко, як він керував обороною Маріуполя, там можна було б битися. Тому ми маємо знати, хто винен. Маріупольці до цього часу не почули відповіді на питання, як окупанти змогли так швидко дійти до міста", - додав він.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...