
Бійці 116-ї окремої механізованої бригади мають на озброєнні американську бойову броньовану машину Oshkosh M-ATV. Які завдання вона виконує на фронті, вояки показали журналістам «Армія TV», передають Патріоти України.
Американці вирішили розробити новий броньовик на заміну знаменитим HMMWV – «Хамві». Так на світ з’явився 12-тонний Oshkosh M-ATV. Ця машина була створена однойменною корпорацією, що носить ім’я вождя корінного американського індіанського народу Меноміні. «Ошкош» означає «Кіготь».
Oshkosh M-ATV на коробці автомат має 370 кінських сил, здатен розганятися до 115 км/год, а також може похвалитися функціональною системою пожежогасіння двигуна, коліс та салону. У 116-й бригаді використовують її в якості командно-штабної машини. Броньовик довелося перефарбувати, адже його створювали, щоб воювати в пустелі. Тому транспорт мав надто яскравий колір для українських посадок.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...