
Бійці 116-ї окремої механізованої бригади мають на озброєнні американську бойову броньовану машину Oshkosh M-ATV. Які завдання вона виконує на фронті, вояки показали журналістам «Армія TV», передають Патріоти України.
Американці вирішили розробити новий броньовик на заміну знаменитим HMMWV – «Хамві». Так на світ з’явився 12-тонний Oshkosh M-ATV. Ця машина була створена однойменною корпорацією, що носить ім’я вождя корінного американського індіанського народу Меноміні. «Ошкош» означає «Кіготь».
Oshkosh M-ATV на коробці автомат має 370 кінських сил, здатен розганятися до 115 км/год, а також може похвалитися функціональною системою пожежогасіння двигуна, коліс та салону. У 116-й бригаді використовують її в якості командно-штабної машини. Броньовик довелося перефарбувати, адже його створювали, щоб воювати в пустелі. Тому транспорт мав надто яскравий колір для українських посадок.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...