
Бійці 116-ї окремої механізованої бригади мають на озброєнні американську бойову броньовану машину Oshkosh M-ATV. Які завдання вона виконує на фронті, вояки показали журналістам «Армія TV», передають Патріоти України.
Американці вирішили розробити новий броньовик на заміну знаменитим HMMWV – «Хамві». Так на світ з’явився 12-тонний Oshkosh M-ATV. Ця машина була створена однойменною корпорацією, що носить ім’я вождя корінного американського індіанського народу Меноміні. «Ошкош» означає «Кіготь».
Oshkosh M-ATV на коробці автомат має 370 кінських сил, здатен розганятися до 115 км/год, а також може похвалитися функціональною системою пожежогасіння двигуна, коліс та салону. У 116-й бригаді використовують її в якості командно-штабної машини. Броньовик довелося перефарбувати, адже його створювали, щоб воювати в пустелі. Тому транспорт мав надто яскравий колір для українських посадок.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...