Дратує, коли кажуть, що це наша вина, що деякі люди ведуть себе щодо України як кінчені потвори, - Віктор Трегубов

"Є одна національна традиція, яка мене дратує. Це коли топив хлоп, наприклад, за Трампа. А Трамп повів себе щодо України як тричі кінчений упир. І хлоп такий: "Ну, все одно треба йому поаплодувати, бо ж тоді він передумає і стане до нас прихильним", - пише громадський діяч та військовослужбовець Віктор Трегубов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Замість Трампа можна поставити Тейлор-Грін. Або Спартц. Або уряд Ізраїлю. Або папу римського.

Себто якщо хтось поводить себе щодо нас як кінчена потвора, завжди можна сказати, що це ж наша власна вина, що могли ж у ноги впасти й обцілувати так, що був би наш довіку. А недопрацювали.

Ну, по-перше, це триндьож. Не був би. А по-друге – а де тоді критерій відсічки?

Може, тоді й у тому, що Китай Росії допомагає, ми винні? І з Іраном треба було якось дипломатичніше? Зрештою, може, ми недостатньо реверансів перед Путіним робили? Щодо внутрішньої політики теж працює, до речі! Ні? Тут працює, тут не працює? А що так?

Змиріться з тим, що деяких людей переконати аплодисментами й лагідним поглядом неможливо. А деяких неможливо переконати взагалі. Або можливо, але не нам і не в цих обставинах. І працюймо, виходячи із цієї реальності".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про "мирний план" Кремля: "Путін не підіймає ставки. Він нервує... бо щиро вважав, що блефом додавить Захід до переговорів. Ще два місяці тому здавалося, що все вдалося", - Денисенко

субота, 15 червень 2024, 5:00

"Заява Путіна про його формулу миру - це повтор. Все, що він сказав, затверджено було ще тоді, коли РФ вносила зміни до конституції. Тому ті, хто каже, що Путін нарешті назвав «цілі СВО» і навколо цього будує версії - глибоко помиляються. Цілі СВО були...

"Мер" Куп'янська - живий?! Деталі здивують. У Москві зарізали зрадника України - Снєгирьов

субота, 15 червень 2024, 3:25

Колаборант, колишній "міський голова" Куп’янська Геннадій Мацегора помер у місті Старий Оскіл, саме така інформація поширилась соціальними мережами. Але чи справді це так? Політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов проаналізував це повідомлення. ...