"Є одна національна традиція, яка мене дратує. Це коли топив хлоп, наприклад, за Трампа. А Трамп повів себе щодо України як тричі кінчений упир. І хлоп такий: "Ну, все одно треба йому поаплодувати, бо ж тоді він передумає і стане до нас прихильним", - пише громадський діяч та військовослужбовець Віктор Трегубов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Замість Трампа можна поставити Тейлор-Грін. Або Спартц. Або уряд Ізраїлю. Або папу римського.
Себто якщо хтось поводить себе щодо нас як кінчена потвора, завжди можна сказати, що це ж наша власна вина, що могли ж у ноги впасти й обцілувати так, що був би наш довіку. А недопрацювали.
Ну, по-перше, це триндьож. Не був би. А по-друге – а де тоді критерій відсічки?
Може, тоді й у тому, що Китай Росії допомагає, ми винні? І з Іраном треба було якось дипломатичніше? Зрештою, може, ми недостатньо реверансів перед Путіним робили? Щодо внутрішньої політики теж працює, до речі! Ні? Тут працює, тут не працює? А що так?
Змиріться з тим, що деяких людей переконати аплодисментами й лагідним поглядом неможливо. А деяких неможливо переконати взагалі. Або можливо, але не нам і не в цих обставинах. І працюймо, виходячи із цієї реальності".
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...