Друзі Путіна гадять як можуть: Угорські ЗМІ розпочали кампанію з дискредитації українських військових, - ЦПД

Низка угорських ЗМІ почала публікувати фейки, розгорнувши дезінформаційну кампанію з дискредитації українських військових. Прикметно, що ці неправдиві повідомлення активно підхоплює російська пропаганда.

Прикладами таких матеріалів поділився Центр протидії дезінформації в Telegram. "Застерігаємо! Жодне з цих повідомлень не відповідає дійсності!" – підкреслили в ЦПД.

Серед фейкових новин, які опублікували медіа в Угорщині, варто згадати такі:

– "Сотні тіл українських військових зберігаються в рефрижераторах за кількасот метрів від кордону з Угорщиною", – Metropol.

– "Українська влада здійснює масову мобілізацію етнічних угорців на Закарпатті, щоб заповнити значні втрати на полі бою", – Pesti Srácok.

– "128-ма окрема гірничо-штурмова бригада ЗСУ з Мукачевого майже повністю укомплектована етнічними угорцями… Після "м'ясорубки" в Соледарі кількість загиблих у 128-й ОГШБ дуже велика, стверджують угорці… [вони] дивуються, чому саме 128-му ОГШБ кидають у місця кровопролитних битв", – Magyar Nemzet.

У ЦПД зазначили, що меседжі, поширені угорськими медіа, широко тиражуються у ЗМІ Росії та спрямовані виключно на розпалювання міжетнічної ворожнечі між українцями й угорцями на Закарпатті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Спочатку Київ за 3 дні, тепер Бахмут до березня": Провал мобілізації може зірвати наступ РФ, - експерт

понеділок, 6 лютий 2023, 14:25

У країни-агресорки Росії зараз немає достатньо ресурсів для проведення нового масштабного наступу на Україну. Тому окупанти намагаються активізувати наступальні дії поки що на одному напрямку - на Донецькому плацдармі, передають Патріоти України. У РФ ...

Бомби над "миролюбною" Росією: На підступах до Москви добряче прилетіло

понеділок, 6 лютий 2023, 11:26

Поки підступи до Кремля поспіхом облаштовують залишковими "Панцирями" та С-400, провинціям "істінноправославной" україножерській недоімперії тільки на божу милість замість ППО і залишається сподіватись. З‘явилось відео вибуху невідомого БПЛА біля Кал...