Дудь має або вибачитися, або втратити право в‘їзду до України через участь в антиукраїнській пропаганді, - Сергій Іванов

"Переглянув 12 хвилин, вирізані з інтерв'ю Іванґая. Остаточно переконався у своїх підозрах стосовно залученості Дудя до розповсюдження кремлівських наративів", - пише телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Пояснюю. Дудь вирізав не випадкові слова, а цілком зрозуміло артикульовані Іваном меседжі про знищення українців під час Голодомору, про звірства НКВС, про закопаних у безіменних могилах російських окупантів, знищених на території України та іншу неприйнятну з точки зору Кремля правду.

Дудь зробив це свідомо і, як ми побачили, абсолютно безпідставно. Це є актом цензури і я думаю, що Дудь має або вибачитися, або втратити право в‘їзду до України через участь в антиукраїнській пропаганді.

Фраза Дудя, що українці та росіяни однаково постраждали Голодомору, бо жили в одній країні – маніпуляція, адже те, що кремлівський геноцид був спрямований на знищення саме українців та мав яскраво виражений етнічний характер – історичний факт.

Саме за цією ознакою голодом знищувалася Кубань, переважно населена етнічними українцями. Казати, що ми всі однаково постраждали від Голодомору, оскільки в той момент жили в одній країні – СРСР – все одно, що казати "ми всі однаково постраждали від Голокосту, оскільки в той момент жили в одній країні – Третьому рейху".

Це абсолютно тотожна маячня та свідома спроба нівелювати надважливу кваліфікаційну ознаку злочину Кремля, за який він ще не відповів, але обов'язково відповість як легітимний спадкоємець совка".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Классическая подлянка от власти. "Голос" не просто облапошили, но и нанесли серьезный репутационный удар", - Борислав Береза

вівторок, 15 червень 2021, 20:44

"Много шума вокруг "мовного голосування" Голоса. И обвиняют их в том, что они продались. Но так могут говорить лишь те, кто не понимает, как работает украинская политика. Ситуация значительно проще. Видимо была договорённость о том, что "Голос" даёт го...