
Російський Z-блогер Роман Альохін прокоментував ранкову атаку дронів на Санкт-Петербург, яка є однією з найпотужніших з початку війни. Пропагандист заявив, що такі удари завдають шкоди не лише інфраструктурі, а й репутації російської влади, передають Патріоти України.
За його словами, глузування з того, що сталося, недоречні, оскільки наслідки цих атак на РФ безпосередньо позначаються на жителях Росії та будуть відчуватися ще довгі роки.
"Ми сьогодні живемо у цій же країні, та все, що відбувається, відбувається з нами. І наслідки цього всього розхльобуватимемо ми та наші діти", - написав Альохін.
Блогер також розкритикував російську бюрократичну систему, протиставивши її Україні. Він зазначив, що у Росії продовжують проводити дорогі форуми, роблять гучні заяви, тоді як Київ вважає за краще діяти без гучних заяв.
"Ми проводимо все дорожчі форуми за форумами, на яких обговорюють те, що можна обговорити по телефону або онлайн без витрат. Наші чиновники говорять гучні слова, але противник нічого не говорить, а просто мовчки завдає дуже чутливих ударів як по реальних об'єктах, так і по іміджу влади", - наголосив Альохін.
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...