Дуже красномовно: Обкладинка польського видання прогнозує наміри Трампа щодо Путіна (фото)

Заяви Трампа щодо НАТО та Росії мали бажаний ефект: Європа позбувається пацифістських ілюзій і починає активну мілітаризацію. Про це повідомляють у новому матеріалі польського щотижневика Wprost, передають Патріоти України.

Облакладинка нового видання демонструє Трампа, який, нібито, збирається оголосити мир Путіну, замість того, щоб продовжувати боротьбу. Автори матеріалу цим наголошують, що заява Дональда Трампа «заохочувати РФ атакувати членів НАТО, які недостаньо витрчають на оборону» – змусила Європу повністю переоцінити всю ситуацію та почати робити дієві кроки. У Німеччині, зокрема, витрати на оборону б'ють всі рекорди, а один із депутатів наголосив, що «російські військові об’єкти, міністерства та штаби мають бути знищені».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мер" Куп'янська - живий?! Деталі здивують. У Москві зарізали зрадника України - Снєгирьов

субота, 15 червень 2024, 3:25

Колаборант, колишній "міський голова" Куп’янська Геннадій Мацегора помер у місті Старий Оскіл, саме така інформація поширилась соціальними мережами. Але чи справді це так? Політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов проаналізував це повідомлення. ...

Можна мати найкращу Конституцію у світі, але далі жити за законами "Руської правди", - журналіст

субота, 15 червень 2024, 0:30

"Юрій Голик, це той, якого підозрюють в розкраданні 1.5 мільярда гривень на Дніпропетровщині, за інформацією НАБУ (мова поки йде про витік) виїхав до Австрії через систему "Шлях", - пише журналіст Василь Зима на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", пе...