У тимчасово підконтрольному РФ Маріуполі «любов» жителів міста до окупантів настільки велика, що спеціальні кошики для допомоги загарбникам у місцевих магазинах наповнюються буквально вщерть. Щоправда, не зовсім тим, на що вони розраховували. Про це розповів у себе в Telegram-каналі радник мера міста Петро Андрющенко, опублікувавши вельми примітне фото, передають Патріоти України.
На ньому видно, що через «витівки» українців адміністрації торгових точок доводиться клеїти на кошики аркуші з проханням не кидати туди сміття, що свідчить про те, що подібні «флешмоби» там мають масовий характер.
«Нє, ну а шо?! Ми їм і пакети для сміття підкинути можемо. Хороша річ — російському солдату знадобиться», — насміхається Андрющенко над російським «гарматним м’ясом», коментуючи оприлюднене фото.

Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...