У російський військ стоїть завдання не втратити тимчасово окуповані території України. Про це розповів військовий експерт Іван Ступак, передають Патріоти України.
Він вважає, що вся надія окупантів на осінньо-зимовий період і РФ розраховує знову почати великі наступи вже навесні. "Не виключаю якісь спроби контрнаступу на окремих напрямках, на вузьких ділянках фронту вони ще можуть йти вперед. Але основне завдання у них - це утримати те, що вони зараз захопили, і велика надія у них на такі явища як "генерал бруд" і "маршал мороз". Вони дадуть можливість відпочити російським військам", - заявив він.
Ступак прогнозує, що навесні почнеться новий наступ окупантів. "Навесні буде повторний наступ вже з новими силами та імпортозаміщенням. Але HIMARS - це штука, яка працює і вдень, і вночі, і в бруд, і в мороз. Тому розраховувати на те, що ЗСУ зупиняться, маючи 30 таких установок, дуже наївно", - додав експерт.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...