Росія почала активно щось доставляти з Китаю важкими транспортними літаками Ан-124 "Руслан" російської компанії "Волга-Днепр". При цьому, пілоти не завжди вмикають транспондер, що ускладнює відстеження рейсів. Сервіси відстеження польотів зафіксували близько десяти рейсів за останній тиждень. Про це повідомляє український військовий портал Defense Express, передають Патріоти України.
На підозрілу активність звернули увагу й у Китаї. Місцеві опублікували відео доповнивши поясненням, що літак нібито прибув за "військовою допомогою". У неї увійшли екіпірування, бронежилети, шоломи, одяг тощо.
Зазначається, що за останні сім днів було зафіксовано дев'ять рейсів Ан-124 "Руслан" до Китаю та лише три у зворотному напрямі, що прямо говорить про вимкнений транспондер під час здійснення частини польотів.
Стандартний рейс виконується за маршрутом Москва-Новосібірськ-Чжэнчжоу-Новосібірськ-Москва. Одного разу кінцевим пунктом був Урумчі. Чжэнчжоу є потужним логістичним та промисловим центром, а також потужною індустріальною високотехнологічною зоною, включно з підрозділами китайського оборонного гіганта Norinco. Урумчі також є виробничим майданчиком для цілого ряду промислових гігантів.
"Варто зазначити, що знайдені рейси - це точно не всі, які РФ здійснила до Китаю з аналогічною метою. А лише те, що потрапило у сервіси моніторингу польоту цивільних літаків. Й про активність військової транспортної авіації РФ за аналогічними маршрутами можливо лише здогадуватись", - додали у виданні.
Сьогодні 19 травня. Триває 1181 доба мужньої оборони України проти навали російських окупантів. Ситуація на фронті загострюється. . Ворог формує охоплення Покровська зі східного флангу та з заходу на Костянтинівку. . Спираючись на трасу 0504 вони на с...
"Півтора року тому ми почали робити те, що роблять росіяни зараз із дронами, і ми прогнозували, що вони дійдуть цього. І ось це сталося. Тільки вони роблять усе набагато масштабніше, чим ми тоді", - пише екснардеп та військовий Єгор Фірсов на своїй сто...