
Росіяни зібрали на Донеччині безперервний потяг довжиною 30 км, він складається із товарних вагонів і тягнеться гілкою від залізничного вокзалу в Оленівці до Волновахи. Про це повідомляє Deep State, передають Патріоти України.
Конструкція налічує близько 2100 вагонів різного типу. Росіяни почали їх зводити у липні 2023 року. У Deep State припускають, що для побудови використовувався рухомий склад, вкрадений з тимчасово окупованих територій. Також зазначають, що споруда є досить специфічно та її ефективність складно оцінити.
"Задумка зрозуміла - перешкода для просування Сил Оборони. ЇЇ цілком можна розглядати як окрему лінію оборони, адже пошкодити, зрушити чи підірвати 30-кілометрову масу металу вкрай важко, а рух техніки через таку заваду без пробиття коридору неможливий", - йдеться у повідомленні.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...