
У Бєлгородській області "мобік" втік з військової частини, прихопивши зброю. Його шукали у всіх сусідніх регіонах, зазначають Патріоти України.
Як повідомляє "База", вдень 20 вересня в районі селища Уразово молодший сержант Олександр А. з Курської області самовільно залишив військову частину. З собою "мобік" взяв АК-74 та чотири магазини до нього зі 120 патронами.
Через добу "мобіка"-втікача знайшли. За попередніми даними, він пішов, бо розгнівався, що йому не дають відпустку. "32-річного Олександра було мобілізовано в середині жовтня 2022 року. Він кілька разів просив відпустити його додому, але за словами джерел, відпустку йому не давали. Тоді він вирішив піти сам. 20 вересня він взяв автомат і пішов із частини. Щоправда, відпустка була недовгою: наступного дня чоловіка затримали. Наразі він спрямований на огляд. Наразі Олександру загрожує кримінальна справа", - пише канал.
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...