
"Комарі з біолабораторій і бойові гуси вже не в тренді. Постпред Росії в ООН Небензя відзначився ще більш наваристою маячнею щодо русофобії українців. Невже російські пропагандисти не розуміють, як жалюгідно виглядають?" - пише журналіст Денис Казанський у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:
"У звичайному українському селищі, де всі жителі говорять російською, селять двох бандерівців. Через 5 років усі підлітки стають бандерівцями та марширують під нацистськими прапорами" - заявив представник Росії в ООН Небензя. Господи, який ідіот... І тут справа навіть не в тому, що розумовий розвиток представника РФ в ООН перебуває на рівні старої бабці, яка може на повному серйозі нести таку нісенітницю.
Справа в тому, що він навіть не розуміє, що свою ж Росію цими казками ганьбить. Адже з його слів виходить, що ідеї "руского міра" настільки непривабливі й убогі, що достатньо лише заїхати в селище двом агітаторам-націоналістам, як тисячі людей одразу ж плюннуть на Росію і стануть русофобами.
Виходить, всі ці Соловйови, Скабеєви, Симоньян, Кисельови - жалюгідні, профнепридатні дурні, яких легко покладуть на лопатки двоє будь-яких випадкових бандерівців. Адже росіяни самі все це говорять. Ніхто за язик не тягне".
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...