"Два года твержу об этом, но мало кто слышит. Надеюсь, исследования ТИ покажется убедительным. Коррупция в Украине беспрецедентно уменьшилась", - Карл Волох (інфографіка)

За об'єктивними показниками корупція зменшилася, але думка населення відображає це з точністю до навпаки - обдурені люди впевнені, що вона виросла!

Карл Волох. Фото: Укрінформ.

"Я уже два года твержу об этом едва не ежедневно, но меня мало кто слышит. Надеюсь, хоть исследования Трансперенси Интернешнл, не самой дружественной к украинской власти организации, покажется вам убедительным", - пише блогер Карл Волох на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Итак, ситуация на двух графиках однозначно показывает: коррупция в Украине за постмайданные годы по объективным показателям беспрецедентно уменьшилась, но мнение населения отражает это с точностью до наоборот - оболваненные люди уверены, что она выросла!

Говорил я вам, что против Украины ведётся очень мощная и успешная спецоперация? Говорил, что миллионы идиотов просто зомбированы байками о небывалой коррупции? Говорил, что украинских журналистов нужно пороть прилюдно на площадях? Ну, наслаждайтесь.

АПД. Исследование экономического аспекта борьбы с коррупцией, которое мы провели с институтом Бураковского, даёт результат ещё более впечатляющий, но и этого достаточно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. І пішов кримнашист на кримнашиста: Лоліта Мілявська в футболці "тобі п*зда" попередила Путіна про наслідки репресій проти Навального і десятків тисяч тих, хто вийшов на вулиці (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 14:00

Крім того артистка розповіла про своє ставлення до нових законів РФ і застерегла владу від повторення білоруського сценарію напередодні масових мітингів у багатьох містах Росії. У п'ятницю, 22 січня 2021 року, за день до масових мітингів в Росії в підт...

Авіацію та ракети Путін не застосовуватиме: Військовий експерт вважає, що найгіршого сценарію вторгнення не буде, і вказав, звідки окупанти найімовірніше можуть завдати удару

понеділок, 24 січень 2022, 12:27

Україні варто перед усім готуватися удару з боку Донбасу. Москва прикриватиметься від "пекельних санкцій" "фіговим листком" "молодих республік". Не виключено, що "комбайнери" Путіна відшукають в шахтах ОРДЛО військові кораблі для морських десантів. Нов...