З наближенням зими питання, як краще зігрітися, стають дедалі актуальнішими, особливо для українських захисників у суворих умовах зони бойових дій, зазначають Патріоти України.
І хоча сучасне військове спорядження військовослужбовців ЗСУ здатне досить ефективно захищати від несприятливих погодних умов і низьких температур, з настанням холодів деякі бійці воліють використовувати додатковий підігрів у вигляді котиків. Так, ідучи на бойове завдання, їх можна залишити у себе у спальному мішку, завдяки чому після повернення солдата чекатиме вже достатньо прогріте спальне місце.
«Досить непоганий (спальник — ред.). Ще є додаткова функція у ньому — це підігрів. Підігрів здійснюється двома бойовими одиницями. Спеціально навченими. Крім того, у нічну зміну вони виконують функцію боротьби зі шкідниками. Ось ці маленькі бойові одиниці у майбутньому будуть добре виловлювати мишей», — поділився своїм лайфхаком один із бійців в оприлюдненому у соцмережах відео.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...