"Дві бомби відразу позаштатно не сходять": Полковник ЗСУ прокоментував "інцидент" у російському Бєлгороді

Скинувши авіабомби на російський Бєлгород і звинувативши в цьому українців, росіяни намагалися залучити більше людей на війну проти України. Таку думку у випуску програми "Аргумент" висловив військовий льотчик, полковник запасу Роман Світан, передають Патріоти України.

Експерт пояснив, що російська влада обманює, стверджуючи, що бомби на Білгород впали "позаштатно". "Цей вихід боєприпасу над Білгородом, який вони показали як позаштатний, це було штатне скидання однозначно. Це одна бомба може позаштатно зійти, дві бомби позаштатно не сходять. Тобто це конкретно було штатне скидання боєприпасу, бойове застосування саме по Білгороду. Його просто хотіли показати як удар українських JDAM. Тобто туди донесли потім крильця з тих JDAM, якими ми знищуємо російські військові об'єкти на окупованій території і які вони там збирають після кожного удару, і розповіли, що це були українські бомби ФАБ-500 (а у нас, до речі, цих ФАБ, як і у росіян, тисячі штук)... Розповіли, що це ми вдарили по Білгороду", – каже Світан.

Військові льотчик припускає, що метою провокації було мобілізувати населення областей, які межують з Україною, на війну. "Це мало б підняти хвилю, за їхніми розрахунками, вздовж кордону України. П'ять областей – Бєлгородська область, Курська, Брянська, Воронезька і Ростовська – де повинні були підняти на захист своєї Батьківщини. Тобто вони підняли б це ополчення, постаралися б якось простимулювати вихід і запис, припустимо, в ті ж або добровольчі бригади якісь, або там місцеві бригади, або вже прямий вступ в російську армію вже через військкомати. Тобто це таке підняття внутрішнього російського ніби як опору. Але от не склалося. ... Їм довелося вже взяти на себе це: позаштатний вихід, ще щось придумати",- додає експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Замість "мангалів" та "сараїв". В Україні помічено танк Т-90 ЗС РФ із новим захистом від дронів

четвер, 30 травень 2024, 2:35

На одному з опублікованих фото російський танк оснащено додатковими бронеплитами. Експерти вважають, що таке рішення проходить тестування під час бойових дій в Україні. . Нещодавно на території України було помічено новітній російський танк Т-90М "П...

ГУР пробили ядерну парасольку РФ! Мінус 2 станції. Народ аж завив: а де наша відповідь? / Снєгирьов

четвер, 30 травень 2024, 1:45

Безпілотник ГУР 26 травня атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей "Воронеж М" у місті Орськ Оренбурзької області Росії. Дрон подолав відстань у понад 1800 кілометрів до обʼєкта противника. Однак, це не перший удар по системі ядерної б...