Дволанковий гусеничний... снігоболотоход: Росіяни втратили на фронті унікальну "військову" техніку

Українські бійці на фронті знищили дуже рідкісний російський дволанковий гусеничний снігоболотоход ГАЗ-3344-20 "Алеут". Таку техніку виготовляли в обмеженій кількості на Заволзькому заводі гусеничних тягачів. Про це повідомив військовий оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

“Усього за весь час повномасштабного вторгнення в Україну таких снігоболотоходів було знищено два, причому у 2022-му році, наприкінці березня та на початку квітня... І все”, - зазначив експерт.

За його словами, ця техніка була створена для роботи в арктичному регіоні і вироблялася в Росії з 2012 року, але в дуже невеликій, обмеженій кількості, на Заволзькому заводі гусеничних тягачів.

Олександр Коваленко зазначив, що поява настільки унікальної техніки в зоні бойових дій в Україні в 2024 році зайвий раз підтверджує гостру і навіть критичну нестачу компоненти ББМ, особливо з підвищеними можливостями прохідності.

“Варто зазначити, що це вже не перший випадок, коли в зоні БД в Україні знищується рідкісна, унікальна техніка РВВ, яка іноді навіть існує в одиничних примірниках. Цікаво, із чим це може бути пов'язано?” - риторично запитує він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Найтяжчі півроку війни вже позаду: Путін зараз блефує. Росіяни на максимумі своїх можливостей - Євген Дикий про ультиматуми Кремля та його справжні наміри

четвер, 20 червень 2024, 23:55

Росіяни наразі на максимумі своїх можливостей на фронті.. А можливості України тільки починають розгортатись. Про це сказав колишній командир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий в ефірі Radio NV. "По дуже багатьох ознаках, які складаються у загальну ка...

Коля Оболонський згадав лихі 90-ті? У Дніпрі охорона нардепа Тищенка напала на ветерана війни, котрий гуляв з малою дитиною

четвер, 20 червень 2024, 23:27

У Дніпрі група міцних молодиків напала на колишнього бійця спеціального підрозділу Kraken Дмитра "Сина" Павлова, коли той гуляв із дитиною. У соціальних мережах пишуть, що до цього причетна охорона народного депутата Миколи Тищенка, з яким Павлов поспе...