Dynamics: Робот-собака пробігся Чорнобилем і заміряв радіацію (фото, відео)

Легендарного робота до України привезла дослідницька група Брістольського університету для вивчення рівня забруднення території.

У Чорнобильській зоні відчуження вперше провели випробування автономного робота Boston Dynamics "SPOT", який провів заміри радіації. Про це повідомило у Facebook Держагентство з управління зоною відчуження, передають Патріоти України.

Також під час робіт використовували безпілотні літальні апарати, наземні роботизовані системи, датчики-сканери для оцінки розподілу радіоактивних матеріалів на площі і в просторі.

Зокрема, проводилися радіометричні й геофізичні роботи на території двох секторів пункту тимчасової локалізації радіоактивних відходів "Рудий ліс" і на територіях пунктів захоронення радіоактивних відходів "Підлісний" і "Буряківка".

Виконані роботи дадуть змогу Державному спеціалізованому підприємству "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" оновити карти розподілу радіаційного забруднення на ділянках, де проводилось обстеження.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Помер музикант популярного колись гурту "Дюна"

субота, 28 листопад 2020, 10:47

Причину смерті 58-річного музиканта не повідомляють, та це не коронавірус. Помер клавішник відомої радянського і російського гурту "Дюна" Андрій Апухтін. Про смерть музиканта повідомила дружина соліста колективу Віктора Рибіна Наталія Сенчукова на стор...

На Банковій заявили, що боротьба з корупцією - це їхнє все: Єрмак дорікнув Уманському за невдячність і заявив, що той не докладав зусиль

субота, 28 листопад 2020, 10:37

Єрмак побажав своєму ексраднику удачі з його новими проєктами і висловив надію, що він «візьме вектор на конструктивність», щоб разом працювати над подоланням корупції в Україні. Голова Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся зі своїм колишнім радником...