Потенційні вибачення президента України Володимира Зеленського перед його американським колегою Дональдом Трампом за інцидент, який стався під час саміту у Білому домі, не дадуть бажаного для нашої країни результату. Таку думку бізнес-омбудсмен та колишній посол України у Канаді Роман Ващук висловив у твіті у соцмережі X, передають Патріоти України.
Один з користувачів соцмережі написав пост про те, що якщо для відновлення допомоги США Україні потрібно перепросити, то це слід зробити. Однак Ващук у коментарях під цим дописом написав, що, окрім приниження, іншого результату це не дасть.
"Досвід Канади: виконані всі забаганки щодо наркотиків і кордону, а митні тарифи все одно встановлені. Це (само)деструктивна американська влада", — написав експосол, апелювавши тим, що Штати ввели 25% додаткові тарифи на імпорт з Канади. Щоправда, Трамп погодився на 30-денну паузу в контексті цього рішення, тож воно почне діяти 2 квітня.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...