В Україні лікарі не просто навчилися віртуозно проводити штучне запліднення. Вони здійснили справжній прорив у боротьбі із безпліддям. Зачали в пробірці дитину від трьох батьків. Маля має гени матері, батька і жінки-донорки. У світі є кілька десятків таких дітей, але тільки українські вчені застосовують унікальну технологію, яку вони називають пронуклеарним перенесенням ядер, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Для цього запліднюють сперматозоїдами батька дві яйцеклітини: матері й донорки. Потім із заплідненої материнської яйцеклітини дістають ядро та вживлюють у яйцеклітину донорки. Основні гени - 25 тисяч - містяться в ядрі. Але в донорській клітині між ядром та оболонкою залишаються мітохондрії, що мають 37 генів. Тож виходить, що дитина має ДНК одного чоловіка та двох жінок.
Довкола трибатьківства в світі точаться етичні дискусії, чи не буде це новою ерою створення генномодифікованих людей? Чимало людей узагалі проти штучного запліднення, особливо віряни.
Схема буде звичною - склад сил і засобів противника, що діють на даному напрямку, поточна ситуація і перспективи подальшого розвитку обстановки. 1. Група військ "Курск", зі складу угруповання військ (УВ) "Північ" (також відоме "у миру", як – «ленинград...
"Ми поступово доходимо до моменту, коли росіяни зможуть запускати 1000+ ударних БПЛА типу Shahed за добу. Загалом на кінець травня 2025 року ми починаємо все сильніше відставати в технологічній гонитві. На низці напрямків ще зберігається паритет, але в...