
Через величезну кількість поранених серед військовослужбовців ЗС РФ у російських госпіталях закінчилися місця не тільки ц палатах, а й навіть у коридорах, через що поранених солдатів почали класти до моргу. Відповідне відео оприлюднила у соцмережах одна з лікарняних працівниць, передають Патріоти України.
За її словами, незважаючи на численні обіцянки, керівництво медзакладу переводити поки ще живих військових із моргу не поспішає. «Тут бійці наші лежать. З продуктами, звичайно, біда. На щастя, у співробітниці на ділянці яблука, збирає, приносить. Стільки бійців поранених, що місць немає. Зараз поселили у морзі. Це приміщення моргу старе. Холодно дуже», — розповіла росіянка, додавши, що ні харчуванням, ні медикаментами солдатів не забезпечують.
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...