"Е...анутые построили на Алтае украинскую деревню и сожгли ее под хихиканье зрителей", - Бабченко

"Свята" та "фестивалі" росіян дуже яскраво демонструють їхнє ставлення до інших народів.

Росіяни спалили "українське село". Фото: скріншот з відео.

"Е...анутые построили на Алтае украинскую деревню, сожгли её и под хихиканье зрителей расстреляли предателя. С конфискацией", - написав журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В селе Шипуново Алтайского края 24 августа участники военно-исторического фестиваля "Днепровский рубеж" провели для гостей показательный расстрел "предателя", а в ходе реконструкции битвы за Днепр сожгли деревню. По сценарию, подразделение немецких войск входит в украинский хутор, где жители помогают партизанам. Фашисты сжигают часть деревни, но в это время к ней приближается отряд красноармейцев.

Для гостей фестиваля устроили показательную "казнь предателя Родины" – со сцены ему зачитали приговор, и расстрельная команда привела его в исполнение". Е...анутые. Напрочь. Наглухо. На всю голову".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Я не был за Зеленского, хотя голосовал за него. Я был против Порошенко", - бізнесмен із Дніпра

неділя, 26 січень 2020, 23:46

Телеекран недовго тримає рейтинг на висоті. Гаманець швидко примусить народ подивитися на ситуацію тверезими очами. Підприємець із Дніпра Олег Вергун на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" поділився своїми міркуваннями щодо ситуації, яка склалася зара...

Навіть "братушек" довели: "Болгария объявила охоту на российских шпионов", - аналітик

неділя, 26 січень 2020, 23:31

Швидше за все, викриття розвідників під дипломатичним прикриттям і російської агентури з числа болгарських громадян змусить Росію зробити висновки і діяти більш витончено. Проте Москва Болгарію з поля зору навряд чи випустить... "Скандалы с участием ро...