
Українські військові уразили установку ЗРК «Бук-М2» на відстані приблизно 50 кілометрів від підконтрольної території. Кадри з ураженням показав український військовий у Telegram-групі «Балу HUB», передають Патріоти України.
Установку знищили у Херсонській області неподалік окупованого села Калинівка. Корегував вогонь український розвідувальний безпілотник, якому вдалося оминути російську протиповітряну оборону.

Засіб, яким уразили установку, не розголошується. Не виключно, що техніку ППО окупантів знищили протирадіолокаційною ракетою AGM-88 HARM. Ця високошвидкісна протирадіолокаційна ракета здатна наводитися на високочастотні радіолокаційні станції.

Ракета HARM обчислює розташування цілі й здатна уразити навіть вимкнену станцію. Загалом ракета AGM-88 HARM розрахована на використання з американськими і деякими європейськими літаками. Але тепер її запускають і з винищувачів радянського виробництва, які стоять на озброєнні Повітряних Сил України. Носіями ракети стали МиГ-29 та Су-27.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...