
Українські військові уразили установку ЗРК «Бук-М2» на відстані приблизно 50 кілометрів від підконтрольної території. Кадри з ураженням показав український військовий у Telegram-групі «Балу HUB», передають Патріоти України.
Установку знищили у Херсонській області неподалік окупованого села Калинівка. Корегував вогонь український розвідувальний безпілотник, якому вдалося оминути російську протиповітряну оборону.

Засіб, яким уразили установку, не розголошується. Не виключно, що техніку ППО окупантів знищили протирадіолокаційною ракетою AGM-88 HARM. Ця високошвидкісна протирадіолокаційна ракета здатна наводитися на високочастотні радіолокаційні станції.

Ракета HARM обчислює розташування цілі й здатна уразити навіть вимкнену станцію. Загалом ракета AGM-88 HARM розрахована на використання з американськими і деякими європейськими літаками. Але тепер її запускають і з винищувачів радянського виробництва, які стоять на озброєнні Повітряних Сил України. Носіями ракети стали МиГ-29 та Су-27.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...