
Українські військові уразили установку ЗРК «Бук-М2» на відстані приблизно 50 кілометрів від підконтрольної території. Кадри з ураженням показав український військовий у Telegram-групі «Балу HUB», передають Патріоти України.
Установку знищили у Херсонській області неподалік окупованого села Калинівка. Корегував вогонь український розвідувальний безпілотник, якому вдалося оминути російську протиповітряну оборону.

Засіб, яким уразили установку, не розголошується. Не виключно, що техніку ППО окупантів знищили протирадіолокаційною ракетою AGM-88 HARM. Ця високошвидкісна протирадіолокаційна ракета здатна наводитися на високочастотні радіолокаційні станції.

Ракета HARM обчислює розташування цілі й здатна уразити навіть вимкнену станцію. Загалом ракета AGM-88 HARM розрахована на використання з американськими і деякими європейськими літаками. Але тепер її запускають і з винищувачів радянського виробництва, які стоять на озброєнні Повітряних Сил України. Носіями ракети стали МиГ-29 та Су-27.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...