
Українські військові уразили установку ЗРК «Бук-М2» на відстані приблизно 50 кілометрів від підконтрольної території. Кадри з ураженням показав український військовий у Telegram-групі «Балу HUB», передають Патріоти України.
Установку знищили у Херсонській області неподалік окупованого села Калинівка. Корегував вогонь український розвідувальний безпілотник, якому вдалося оминути російську протиповітряну оборону.

Засіб, яким уразили установку, не розголошується. Не виключно, що техніку ППО окупантів знищили протирадіолокаційною ракетою AGM-88 HARM. Ця високошвидкісна протирадіолокаційна ракета здатна наводитися на високочастотні радіолокаційні станції.

Ракета HARM обчислює розташування цілі й здатна уразити навіть вимкнену станцію. Загалом ракета AGM-88 HARM розрахована на використання з американськими і деякими європейськими літаками. Але тепер її запускають і з винищувачів радянського виробництва, які стоять на озброєнні Повітряних Сил України. Носіями ракети стали МиГ-29 та Су-27.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...