
Українські військові уразили установку ЗРК «Бук-М2» на відстані приблизно 50 кілометрів від підконтрольної території. Кадри з ураженням показав український військовий у Telegram-групі «Балу HUB», передають Патріоти України.
Установку знищили у Херсонській області неподалік окупованого села Калинівка. Корегував вогонь український розвідувальний безпілотник, якому вдалося оминути російську протиповітряну оборону.

Засіб, яким уразили установку, не розголошується. Не виключно, що техніку ППО окупантів знищили протирадіолокаційною ракетою AGM-88 HARM. Ця високошвидкісна протирадіолокаційна ракета здатна наводитися на високочастотні радіолокаційні станції.

Ракета HARM обчислює розташування цілі й здатна уразити навіть вимкнену станцію. Загалом ракета AGM-88 HARM розрахована на використання з американськими і деякими європейськими літаками. Але тепер її запускають і з винищувачів радянського виробництва, які стоять на озброєнні Повітряних Сил України. Носіями ракети стали МиГ-29 та Су-27.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...