Всупереч заявам деяких експертів, "техногенної катастрофи" взимку у Києві не буде, як би росіяни не старалися. Про це в етері "КИЇВ24" розповів Директор енергетичних програм "Центру Разумкова" Володимир Омельченко, передають Патріоти України.
"Я вважаю, що все ж таки ми протримаємося на 9 атомних блоках, на імпорті. Ми протримаємося на тих теплопунктах", – сказав він.
Омельченко наголосив, що опалення в Києві забезпечують не лише великі теплоелектроцентралі, як от ТЕЦ-5, але також багато міні-котелень (до 60 одиниць). "Навіть якщо їм вдастся зруйнувати ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, хоча це ще не факт, все ж будуть запропоновані якісь рішення – модульні котельні, можливо будуть люди обігріватися електричною енергією. Тобто на якомусь мінімумі ми пройдемо зиму, панікувати не треба", - пояснив експерт.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...