Експерт назвав чотири напрямки, де ЗСУ можуть прорвати оборону окупантів

Звільнення Урожайного відкриває Силам оборони серйозні перспективи для прориву оборони РФ, при цьому не лише на Запорізькому, або на Бердянському напрямку, а й на двох додаткових. Про це в ефірі телемарафону розповів військовий експерт Сергій Грабський, передають Патріоти України.

"Вихід в район Урожайного відкриває для нас досить серйозні перспективи щодо подальшого просування і розширення контакту з головною лінією оборони противника. Це створює передумови для тиску на цю оборону і для прориву цієї оболрони як на цьому напрямку, так і на інших", - зазначив експерт.

За його словами, ЗСУ підходять до нового етапу наступальної операції - боротьби за руйнування головної лінії оборони противника і виходу на оперативний простір.

Водночас, експерт зазначив, що найближчі дні ситуація буде залишатися складною, "адже противник цілком усвідомлює всю загрозу, тому поспіхом перекидає туди всі наявні резерви".

Також, за його словами, у ворога спостерігається нестача підготовлених резервів. "Вони кидають в бій все, що можна кинути, при цьому ці частини як правило не підготовлені. Саме тому створюються передумови щодо крихкості оборони… тому що внаслідок того, що ці підрозділи непідготовлені, недостатньо стійкі, ми можемо прорвати цю оборону в будь-якому напрямку", - зазначив експерт.

Крім того, говорячи про можливий напрямок прориву, він зазначив, що це не обов’язково відбудеться або на Запорізькому, або на Бердянському напрямку.

"Ми маємо щонайменше два додаткових напрямки, де можемо розвивати наступальні дії. Це Вугледар, про який ми не дуже згадуємо, і напрямок на Василівку. Хто знає, можливо будуть ще такі напрямки", - зазначив військовий експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Global Firepower 2024: Про "другу армію світу" та умовний рейтинг, - Снєгирьов

субота, 24 лютий 2024, 7:15

Аналітичний ресурс Global Firepower опублікував щорічний рейтинг військової сили. У 2024 році спеціалісти проаналізували низку факторів, щоб скласти список найсильніших армій світу. . Global Firepower не розкриває подробиць формули, яку застосовує для...

Народні прикмети на 24 лютого. Чому жінкам та дівчатам цього дня заборонялося заплітати волосся

субота, 24 лютий 2024, 7:05

Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...