Експерт назвав головну перевагу Росії у наступальних діях на фронті та як ворога її позбавити

Літаки Су-34 та керовані авіабомби є головною перевагою Росії на фронті, і ворог буде атакувати ними, поки матиме таку можливість. Таку думку висловив військовий експерт, голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

"Вони, звичайно ж, будуть намагатися дезорієнтувати нас, будуть намагатися напасти якось непомітно. Вони чудово розуміють, що в них є небагато часу і що ось ці Су-34, ці керовані авіабомби – це їхня головна перевага над нашими Силами оборони по всій лінії фронту. Тому вони будуть використовувати цю перевагу стільки, скільки це їм дозволятимуть обставини", – пояснив він в ефірі Radio NV.

Втратити цю перевагу ворог може, коли Україна отримає літаки F-16 з далекобійними ракетами. Крім того, для цього потрібні додаткові пускові ЗРК Patriot і ракет до них, щоб наситити ними лінію фронту.

"Те, про що сказав президент. Якби ми мали ще додаткових хоча б 10 пускових, ми просто б нівелювали російську перевагу в авіації. Росіяни просто не змогли б застосовувати вже свої Су-34", – додав експерт.

Кузан також прокоментував вплив знищення літака ДРЛВ А-50.

"Кілька вильотів Су-34 було одразу скасовано. Кількість авіавилітів із 150 одразу впала до 60 з хвостиком, тобто більше ніж вдвічі по всій лінії фронту. Однозначно, що цей літак дальнього радіолокаційного спостереження відігравав ключову роль в якраз стеженні за всією лінією фронту. Відповідно, ці бомбардувальники Су-34, і винищувачі Су-35 послуговувалися інформацією від цих літаків-розвідників. (...) Відмінусування кожного такого літака – це позбавлення очей російської авіації", – констатував Сергій Кузан.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...