Сучасна ядерна зброя і механізми її доставки можуть вражати цілі в будь-якій точці світу, тому ніякої військової вигоди від ядерної зброї передового базування більше немає. Військовий аналітик Шон Белл стверджує, що передове базування робить їх більш вразливими, оскільки сучасні супутникові технології дозволяють дуже точно відстежувати їх місце розташування, передають Патріоти України.
Путін знає, що без підтримки Заходу Україні буде значно важче протистояти російському вторгненню. В результаті Путін регулярно піднімає питання про можливість переростання війни в потенційний ядерний конфлікт, якщо вона переросте в битву між Сходом і Заходом.
Переміщення ядерної зброї в Білорусь гарантовано приверне широку увагу засобів масової інформації, і, таким чином, Путін вирішить, що це створює загрозу ядерного конфлікту і, таким чином, може утримати деякі західні країни від підтримки України.
Тому що більшість аналітиків вважають, що Путін зберігає свої імперіалістичні амбіції і там, де йому не вдалося захопити Україну військовим шляхом, він має намір убезпечити Білорусь "виключно".
У Білорусі вже розміщені тисячі російських військовослужбовців (а тепер, можливо, і загін найманців Вагнера), тому Росії не складе труднощів повернутися проти свого господаря і встановити російський контроль.
Такий крок забезпечить Путіну такий необхідний успіх і потенційно обмежені втрати. Тож, хоча переміщення тактичної ядерної зброї до Білорусі створює привид ядерної війни, насправді гучна ініціатива майже напевно має більш зловісні цілі.
Російський режисер Костянтин Богомолов назвав повномасштабне вторгнення в Україну "удачею нашого покоління". Наступного дня після заяви чоловікові Ксенії Собчак присвоїли звання заслуженого діяча мистецтв. Ці слова прозвучали під час його виступу в дис...
"Сьогоднішнє засідання парламенту зібрали з тим, аби звернутися до американців, подякувати за допомогу й попросити далі нас підтримувати, а далі все пішло не так, як оголошувалося вранці. Раптово з'явилося повідомлення про те, що на засіданні правоохор...