Експерт спрогнозував, чи готується Китай захопити російський Далекий Схід та Сибір

Конфлікт РФ та Китаю через територіальні претензії в Сибіру або на Далекому Сході був надто переоцінений в західних аналітичних центрах, розвідці та політичних колах. Про це розповів в інтерв’ю дослідник тайванського Інституту з досліджень національної оборони та безпеки Юрій Пойта, передають Патріоти України.

За його словами, немає жодних ознак конфлікту між цими країнами в регіоні, де можуть існувати територіальні претензії, та не спостерігається протиріч щодо впливу, скажімо, в Центральній Азії.

“Звичайно, якісь протиріччя існують, але вони не призведуть до того, що Китай буде здійснювати якісь заходи проти Росії. Ми маємо розуміти, що і Росія, і Китай надзвичайним чином підтримують сфери розподілу зон впливу. Незважаючи на те, що в китайському офіційному дискурсі говориться про те, що всі країни є рівними, немає великих і малих країн, всі країни мають комунікувати і мають рівні права відповідно до статуту ООН, Китай насправді дуже підтримує, зокрема, зону впливу РФ на так званий пострадянський простір”, - відзначив експерт.

За його словами, така “повага” до зони впливу РФ не дозволяє зробити висновок , що Китай може захопити території Далекого Сходу. “Зараз більшість збройних сил РФ, в тому числі ті, які розташовуються в центральній частині Росії і на Далекому Сході, перебувають на полі бою. Фактично там оголений фронт і Китай це прекрасно розуміє. Якщо Росія це зробила, значить вона довірилась Китаю і Китай не робить жодних дій, щоб ці території захопити”, - зазначив він.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти у відчаї хотіли "викликати на допомогу"... Зевса із блискавками, але щось пішло не так (аудіо)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 21:41

Співробітники Служби безпеки України накрили вогнем російських загарбників на Херсонському напрямку. Російські командири у відчаї думаю «викликати Зевса», щоб той допоміг їм блискавками. СБУ виклала перехоплену розмову росіян у Telegram, передають Патр...

Про рідну Одесу воліє не згадувати: Зрадниця Регіна Тодоренко розповіла, як її "закохала в себе Тюмень"

п’ятниця, 22 вересень 2023, 21:31

Зрадниця України Регіна Тодоренко вкотре зганьбилася, знявшись у російській копії шоу Орел і Решка, що отримало назву Руссо-Експресо і виходить на пропагандистському телеканалі. Тепер замість європейських міст вона «подорожує» поРФ, щоб показати, «де з...