Експерти з'ясували, люди яких професій найчастіше помирають від коронавірусу

Такими є результати статистики, яка оцінює пік пандемії в Великобританії.

Нове дослідження показало, що серед робітників фабрик і охоронців смертність від коронавірусної інфекції у два рази вище, ніж серед лікарів і медсестер. Експерти Офісу національної статистики проаналізували професії всіх 4 700 померлих від COVID-19 в Англії й Уельсі чоловіків працездатного віку від 20 до 64 років, які померли в період з 9 Березня по 25 травня, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Mail.

Аналіз показав, що на кожні 100 тисяч чоловіків припадало 74 охоронці, на другому місці за цим показником йшли робітники заводів і фабрик – 73 жертви на кожні 100 тисяч. Серед медбратів і лікарів, які лікували найважчих пацієнтів з коронавірусів (у багатьох випадках навіть без строгих захисних костюмів), смертність становила 30 випадків на кожні 100 тисяч.

Лише серед працівників служб швидкої допомоги вона досягала максимуму – 82,4 на 100 тисяч. Співробітники офісу статистики підкреслюють, що у них недостатньо інформації по найнебезпечнішим професіям серед жінок. А наявних даних недостатньо для причинно-наслідкових зв'язків.

Дані не враховують етнічного походження жінок або їх матеріального становища – двох ключових факторів, що збільшують ймовірність смерті. Також статисти попереджають, що смертність серед робітників заводів і охоронців не зовсім коректно показана, оскільки працівників сфери охорони здоров'я більше. Наприклад, 130 медбратів і лікарів померло від коронавірусу за 2,5 місяці, в порівнянні з 62 працівниками фабрик і заводів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Це щось неймовірне!": У Києві відкрили новий міст (фото, відео)

вівторок, 14 липень 2020, 23:05

Загальна вартість робіт склала близько 400 млн. грн. А прозора підлога зі скла має витримувати навантаження в 1000 кг на квадратний метр. У Києві 25 травня 2019 року близько 20:00 розпочалося урочисте відкриття Пішохідно-велосипедного моста. У заході, ...

Маріонеточний парламент Хафтара закликав єгипетську армію втрутитися у лівійську війну. Туреччина ігнорує забаганки москви. В Ідлібі підірваний російський БТР

вівторок, 14 липень 2020, 22:58

Дайджест подій на Близькому сході. Лівія: Нелегітимний парламент, так зв. Палата представників, що базується в Тобруку і знаходиться під контролем заколотника Хафтара, виступив із заявою та запропонував Єгипту втрутитися у триваючу громадянську війну в...