"Епоху Зе! історикам можна буде називати "олігархічний клоунат", - політолог

Незалежність України ще досі під загрозою. І ми, скоріше схожі не на Польщу 1939 року, а на Чехословаччину 1938-го.

Пінчука, Ахметова та Коломойського президент цілком влаштовує. Ілюстрація: 112 Україна.

"Польща 11 листопада 1938 року відсвяткувала 20-ту річницю незалежності. А 21-шу – ні. Бо Гітлер. Бо Сталін. Україна наступного року святкуватиме 30-ту річницю. І хтось скаже: ну, все, пройшли точку неповороту. Але ні. Поруч з Польщею були Гітлер і Сталін. Польща не встояла. А поруч з Україною є Путін", - пише політолог Віктор Бобиренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А у самій Україні є три не менш страшних ворога. У поляків не було внутрішніх ворогів. Вони були спаяною нацією. А у нас першим внутрішнім ворогом є олігархат. І зараз ми маємо фактично олігархічну коаліцію. А епоху Зе! історикам можна називати олігархічний клоунат. Так, Пінчук, який розшаркується перед Заходом і вдає з себе мецената і ліберала, зовсім не схожий на Коломойського, основним методом якого є хуцпа тобто замежева зухвалість. Непублічний Ахметов діє виключно через своїх людей, яких понасовував в уряд. Не можна не зважати на Арсена Авакова чи Бориса Ложкіна, які хоч і не є класичними олігархами, проте мають вплив. Умовних кварталівців теж можна вважати колективним олігархом із власним впливом.

Але між тим усі ці люди діють виключно у власних інтересах. І їх основний ворог – громадянське суспільство у всіх його проявах. Громадський активізм, волонтерство, розслідувальна журналістика.

Найбільшим ворогом у цьому ряду є, звичайно, Коломойський, який із своїми прислужниками – Костянтином Куликом та Олександром Дубінським фактично перейшли у стан іншого ворога.

Другим ворогом України є пряма п'ята колона Москви – ОПЗЖ Медведчука і Бойка. Або проєкти, типу Деркача чи Шарія. Вони підточують зсередини фундамент держави і розбещують електорат.

Але третім і головним ворогом України є зсовічена, малограмотна і мілко-агресивна частина громадян України, яку умовно можна назвати малоросами. Холодильник і телевізор, або як у Давньому Римі – хліба і видовищ. Ці люди, здатні голосувати за будь-кого, хто пообіцяє щось тут і зараз. Піпл, який цілує руки барінам і шикується в черги, щоб востаннє зі сльозами глянути на тих, хто принижував їх і грабував.

Тому Незалежність України ще досі під загрозою. І ми, скоріше схожі не на Польщу 1939 року, а на Чехословаччину 1938-го. Яку з'їли зсередини судетські німці, внутрішня зрада і пацифізм. Історію треба вчити, щоб вона не повторювалась у своїх гірших проявах.

А нам замість срачів треба об'єднуватись. У олігархів консенсус і фактичний коаліційний уряд. Промосковські сили консолідовані, як ніколи. І тільки патріоти показують дулі один одному. А Україна в небезпеці. Іноді здається, що ми самі, патріоти, і є Україні і самим собі четвертим ворогом".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 22 червня: Про що пихатий Гітлер і не здогадувався. Що українці спрадавна уникали робити цього дня, принаймні до обіду

понеділок, 22 червень 2026, 7:09

Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...

На війська окупантів, котрі швидко не втечуть, чекає "геноцид": Стерненко анонсував операцію України в Криму (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 5:50

На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...