"Ескалація вздовж кордонів України була задля тиску на Байдена. І ставки ще піднімуться", - політтехнолог Голобуцький

"Ескалація вздовж кордонів України все ж була задля тиску на Байдена. І ставки найпевніше ще піднімуться. Байден подзвонив Путіну. Сам. І запропонував зустрітись – "в поточному місяці в третій країні, щоб обговорити весь спектр питань, що стоять перед США і РФ", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зауважте послідовність подій:

1. Байден погоджується, що Путін – «вбивця».
2. Путін пропонує «поговорити напряму».
3. Білий дім мовчить.
4. РФ починає ескалацію вздовж всього кордону України.
5. Байден особисто дзвонить Путіну і пропонує практично негайну зустріч «в третій країні» (бо зустріч в США чи РФ – це офіційний візит, котрий на такому рівні потребує місяців підготовки, - отже, Байден чекати не готовий).
6. Білий дім перший і без узгодження з Кремлем (про що вже була заява) публікує зміст розмови Байдена з Путіним.
Тобто, масштабна передислокація російських військ, зміна риторики щодо України на дуже жорстку і відверту, практично, відкрите відкидання Мінських домовленостей – все це було не через наїзд на Медведчука, не через заяви Зеленського щодо НАТО, не ще з якоїсь причини, пов'язаної з Україною.
Це стало просто інструментом тиску на Байдена. І Байден оцінив це достатньо серйозно, щоб піти на прямі переговори. Але можна бути практично впевненими, що Кремль на цьому не припинить військову ескалацію вздовж наших кордонів і на окупованих РФ територіях.
Більше того: варто чекати раптового посилення тиску ще й десь на іншому напрямку. Путін ще підніматиме ставки, якщо Байден продемонстрував таку готовність до діалогу на тлі силових заходів. Хоча, звісно, на певному етапі Білий дім дасть адекватну відповідь на таку зухвалість Кремля. Але до того на нас чекає дуже нервовий період.
Зеленському варто мобілізуватись, щоб без втрат пережити мінімум цей місяць: Путін має зустрітись з Байденом. І що він спробує виторгувати в обмін на деескалацію, сказати складно.
Так, на жаль, Україна в цій ситуації буде далеко не суб’єктом, а просто об’єктом торгу третіх країн. Чи зможе Зеленський якось бодай частково втримати ситуацію під контролем – не впевнений. Головне, щоб нами дійсно не «торганули» без нашої участі".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Не план Сталина следовал за подготовкой германского нападения на СССР, а наоборот", - Андрій Ілларіонов

субота, 15 травень 2021, 23:05

Всі плани військових дій проти Німеччини - це плани нападу. Жодного плану оборонних дій не виявлено. "В ходе обсуждения текста "Советский план нападения на Германию. Вариант от 15 мая 1941 года" в этом блоге и других местах автору этих строк было задан...

​"Круглосуточный домашний арест Виктора Медведчука - это скромность и трусость Офиса президента. Ведь если ему объявили подозрение в государственной измене, то о каком аресте может идти речь?!​" - експерт

субота, 15 травень 2021, 22:40

"Круглосуточный домашний арест Виктора Медведчука - это скромность и трусость Офиса президента. Ведь если ему объявили подозрение в государственной измене, то о каком аресте может идти речь?! Если по нему не были готовы выносить адекватных судебных реш...