
Військовий бюджет Росії на 2024 рік дає змогу окупантам продовжувати війну проти України з колишньою інтенсивністю, переконаний глава розвідцентру Сил оборони Естонії Антс Ківісельг. Про це повідомляє ERR, передають Патріоти України.
В естонській розвідці заявили, що Росія збільшила військові витрати приблизно вдвічі, водночас у 2023 році витрати РФ на ведення війни зросли до 100 млрд євро. Ківісельг підкреслив, то це становить приблизно третину всіх витрат уряду РФ.
Глава розвідки додав, що вже в першому півріччі 2023 року військові витрати РФ на 10% перевищили заплановані, що призвело до необхідності ухвалювати доповнення до бюджету. «Усе це дає змогу Росії продовжувати війну з тією ж інтенсивністю, хоча й за рахунок значного зниження добробуту російського суспільства», — сказав Ківісельг.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...