"Е*ть пацанов уе*ало, взрывается что-то": Військові РФ злякалися шукати біля своєї підбитої техніки тих, хто вижив (відео)

У соцмережах опублікували красномовний приклад того, як російські військові ставляться один до одного в реальності, а не у пропагандистських сюжетах про так зване «бойове братерство». Відповідне відео опублікував у себе в Telegram-каналі український журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

На ньому, зокрема, зафіксовано показовий діалог двох загарбників, які злякалися зупинятися біля підбитого транспорту ЗС РФ, щоб перевірити, чи є поруч із ним ті, хто вижив. «Може, заглянеш, люди є, нема?», — запитав один із них і одразу ж сам же відповів на власну пропозицію, — Ну його нах*й. Раптом з БК, так?".

Зі свого боку другий росіянин із цим сперечатися не став. «Так, звичайно, бл*!», — підтримав він свого нерішучого товариша по службі, після чого обидва окупанти помчали подалі від палаючої техніки.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ви не повинні бути на пункті управління": Муженко розповів, що Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:43

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення пр...

Ізраїль за рік до нападу знав про плани ХАМАСу: Чому розвідка проігнорувала важливий секретний документ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:15

Як свідчать документи, електронні листи та інтерв'ю, ізраїльські чиновники отримали план бойових дій ХАМАСу для теракту 7 жовтня більш ніж за рік до того, як він стався. Але ізраїльські військові і представники розвідки відкинули цей план як бажаний, в...