
"Уточню, щоб за шоком і гнівом не пройшло повз увагу: Фактор-друк розбомбили рівно за тиждень до Книжкового Арсеналу - якраз, цебто, коли там спішно додруковувалися десятки видавничих новинок, як звичайно "під Арсенал", - пише українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Розбомбили прицільно, щоб цих книжок не було; щоб книжкових ярмарків у нас не було, і взагалі щоб ринку української книжки не було - чверть століття їм вдавалось його тлумити іншими методами, тепер, коли він таки почав спинатись на нозі, в хід пішли бомби й ракети. І все для того, щоб ми й далі читали російське. Таке-от "прінуждєніє к Булґакову".
Мої глибокі співчуття родинам загиблих і видавництву Vivat (хто не в курсі - друкарня належить їм). Пішла замовляти у них книжки. І вас закликаю зробити те саме - це той випадок, коли читацька підтримка значить куди більше, ніж сама тільки компенсація збитків.
Стоїмо".
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...