"Фактор-друк" у Харкові розбомбили рівно за тиждень до Книжкового Арсеналу, - Оксана Забужко

"Уточню, щоб за шоком і гнівом не пройшло повз увагу: Фактор-друк розбомбили рівно за тиждень до Книжкового Арсеналу - якраз, цебто, коли там спішно додруковувалися десятки видавничих новинок, як звичайно "під Арсенал", - пише українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Розбомбили прицільно, щоб цих книжок не було; щоб книжкових ярмарків у нас не було, і взагалі щоб ринку української книжки не було - чверть століття їм вдавалось його тлумити іншими методами, тепер, коли він таки почав спинатись на нозі, в хід пішли бомби й ракети. І все для того, щоб ми й далі читали російське. Таке-от "прінуждєніє к Булґакову".

Мої глибокі співчуття родинам загиблих і видавництву Vivat (хто не в курсі - друкарня належить їм). Пішла замовляти у них книжки. І вас закликаю зробити те саме - це той випадок, коли читацька підтримка значить куди більше, ніж сама тільки компенсація збитків.

Стоїмо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про найбільш актуальний операційний напрямок - Покровський... - Костянтин Машовець

середа, 19 червень 2024, 1:45

1. Спочатку про зміни загальної ситуації у смузі дії ворожого угрупування військ (УВ) "Центр", яке діє на цьому напрямку:. - Протягом крайніх 3-х діб противник докладав свої головні зусилля на цьому напрямку в районі с.Сокіл та північніше нього, по нап...

В Офісі президента "існує ілюзія", що Китай є нейтральною стороною в війні Росії проти України, - Портников

середа, 19 червень 2024, 0:30

Китай зацікавлений в успіху російських окупантів в Україні. Вони є союзником РФ. Про це “Радіо Свобода” повідомив журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Китайська народна республіка – це країна, яка зацікавлена в успіху Росії в її ві...