
Українські військові групою дронів-камікадзе філігранно знищили російську важку вогнеметну систему "Солнцепек". Відповідне відео на своїй сторінці в соцмережі оприлюднив журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.
Як зазначається, на Кремінському напрямку як мінімум трьома дронами-камікадзе 63-ї окремої механізованої бригади українські військові знищили російську важку вогнеметну систему "Солнцепек".
“За даними Oryx, це вже 23-та підтверджена втрата ТГС, яку російські пропагандисти називають “найстрашнішою зброєю у світі”, - наголосив Бутусов.
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....