Фонд "Повернись живим" передав 47-й бригаді "Маґура" комплекс "Лелека-100"

Фонд допомоги армії “Повернись живим” передав військовим 47-ї окремої механізованої бригади безпілотний комплекс “Лелека-100”.

Про це повідомили у Twitter Фонду.

Вартість комплексу – 1 440 000 гривень.

До його складу входять два літаки з наземними станціями, денною та нічною оптикою, а також запчастини, інструменти та розхідний матеріал.

“Лелека-100” був створений для вирішення завдань з аеророзвідки, патрулювання, картографування місцевості із можливістю передачі оперативної інформації та отримання точних географічних координат у режимі реального часу.

Створений українською компанією DeViRo та прийнятий на озброєння Збройних Сил України в травні 2021 року.

Комплекс пристосований для роботи в умовах складної радіоефірної обстановки, у режимі навмисної постановки радіозавад або блокування систем супутникової навігації.

Випробування БПАК «Лелека-100». Жовтень 2020. Фото: ДНДІ ВС ОВТ

Фонд “Повернись живим” у квітні закупив 25 таких комплексів в українського виробника DeViRo. Кожен – це два літаки та наземна станція.

Нагадаємо, 47-ма окрему механізовану бригаду озброїли американськими бронемашинами MaxxPro.

Бронемашини MaxxPro 47-ї окремої механізованої бригади. Січень 2023. Україна. Фото: "Markus Foundation"

Також відомо, що військові бригади “Маґура”отримали броньовані машини піхоти Panthera T6.

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...