Фраза Нетаньяху "Ми підпишемо угоди в Єрусалимі" поставила Зеленського в геополітичний шпагат, - політолог

Не секрет, що ніхто у світі, крім США, не визнає Єрусалим столицею Ізраїлю.

"Візит [прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна] Нетаньяху слід розглядати через призму внутрішніх процесів, які відбуваються в Ізраїлі. У першу чергу мова йде про вибори, які найближчим часом чекають на Ізраїль. Не секрет, що пострадянські емігранти відіграють суттєву роль у цих перегонах. Тому цей візит мав на меті, у тому числі, заручитися їхньою підтримкою. Ще одна причина візиту – поглибити економічне співробітництво в рамках Угоди про вільну торгівлю, яку підготував уряд [прем'єр-міністра Володимира] Гройсмана", - пише політолог Віктор Таран на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Але головне завдання, яке ставив собі на меті Нетаньяху, – втягнути Україну в дискурс навколо нової столиці Ізраїлю – Єрусалима. Не секрет, що ніхто у світі, крім США, не визнає Єрусалим столицею Ізраїлю. Тому фраза Нетаньяху "Ми підпишемо всі угоди, які обговорювали у рамках візиту до України, в Єрусалимі" поставила [президента України Володимира] Зеленського в геополітичний шпагат.

Погодитися їхати в Єрусалим – пересваритися з усім світом. Не погодитися – посваритися з Ізраїлем і поставити хрест на зоні вільної торгівлі, яку декілька років готувала попередня урядова команда, і поставити під загрозу військове співробітництво, яке Україна мала з Ізраїлем останні роки.

Фактично це перший серйозний геополітичний виклик, із яким зіткнулася команда Зе. І від того, як вони вийдуть із цієї ситуації, значною мірою залежатиме, як сприйматимуть Україну на міжнародному рівні. Спостерігаємо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чергове загострення ситуації на сході України – це неприхований тиск з боку Росії на українську владу

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...

"В МВД, под видом реформирования от Авакова, прошел передел сфер влияния и создано новое ОПГ" - волонтер Донік

вівторок, 26 травень 2020, 12:05

А если совершенно серьезно, то смотрите что получается. Геращенко заявил о том, что изнасилование в Кагарлыке отличается от врадиевского тем, что насильники отпустили жертву, а не пытались убить. Но проблема как раз в том и состоит, что они НЕ БОЯЛИСЬ ...