ФСБ, Кадиров та Міноборони Росії - заодно: Навіщо з'явились чутки про конфлікт між ними, - редактор Insider

Всі ці псевдоконфлікти між російськими елітами, які потрапляють у медійне поле, існують виключно для того, аби розрядити внутрішню обстановку в суспільстві. Адже там є люди, яким потрібна перемога будь-якою ціною і хороші новини. Про це під час стріму для 24 каналу розповів російський журналіст та шеф-редактор видання Insider Тимур Олевський, передають Патріоти України.

Він також зазначив, що цей "конфлікт" між Міністреством оборони Росії, ФСБ та Кадировим звучить дико. Адже всі ці люди – одне й теж. За словами Тимура Олевського, кадирівці та Прігожин заявляють, що програли в Лимані. Кажуть, що бачать усіх, хто припустився помилки.

"Звісно, що вони виправдовують Путіна і переконують всіх, що кремлівський карлик не розуміє, як працює війна", – каже Олевський.

За його словами, саме тому всі ці персони намагаються задобрити внутрішньго споживача на тлі постійних програшів Росії на полі бою і активно обговорюють те, чому варто публічно покарати якогось генерала.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кріпак свого батька, який став видатним істориком і одним з основоположників національного відродження України

вівторок, 19 травень 2026, 15:04

16 травня народився один із засновників української історичної науки Микола Костомаров. Саме він запросив до Кирило-Мефодіївського братства Тараса Шевченка і написав статутний документ цього товариства. . Життя Костомарова мало багато драматичних пово...

Z-патріот та зек ​Гіркін в захваті від стратегії ударів України по Москві

вівторок, 19 травень 2026, 14:50

Противник в течение двух лет старательно реализовывал принятую стратегию на создание перевеса в беспилотных воздушных средствах и достижение паритета в ракетных средствах… Дальше его перевес будет только нарастать. Вот что значит правильно выбранная страт