​"Гаага" доконала? Російські медіа повідомляють, що Гіркін-Стрєлков знайдений повішеним у Ростові-на-Дону

Наразі достовірність інформації перевіряється. Офіційних заяв поки не було

Ігор Гіркін, відомий під псевдонімом Ігор Стрєлков начебто був знайдений повішеним в центрі Ростова. Як повідомляє ряд інтернет-ресурсів з посиланням на джерело в Слідчому комітеті Російської Федерації по Ростовській області, в житловому будинку на вулиці 50-річчя Ростсільмашу, був знайдений труп невідомого, ідентифікованого пізніше як Ігор Гіркін. Згідно з даними джерела сайту Список Злочинів в СК РФ по Ростовській області, причиною смерті Ігоря Гиркин стала механічна асфіксія.

«На момент часу розглядається кілька версій події, але слідство схиляється до самогубства. Всі деталі і подробиці будуть оприлюднені ЗМІ не раніше, ніж 12 вересня поточного року», - начебто відзначило джерело.

Нагадаємо, що лише два дні тому колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Гиркин заявив про те, що має намір зайнятися боротьбою з «кольоровим переворотом» в Росії. Після цього було затяжне мовчання, як в мережі, так і в ЗМІ, що висвітлюють заяви Гіркін в останні кілька місяців.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія і НАТО обмінялися ударами: що це означає

неділя, 24 жовтень 2021, 6:30

РФ повертає Альянсу його стару місію. Північноатлантичний Альянс і Росія обмінялися ударами… поки що дипломатичними. У відповідь на скасування акредитації вісьмом співробітникам постійного представництва РФ при НАТО, а також зменшення загальної кількос...

Чи буде у світі нова велика війна, і де вона може розпочатися

неділя, 24 жовтень 2021, 5:45

Військово-політична напруга в Азії загрожує глобальній безпеці. Дивно, але факт: у період глобальної енергетичної і логістичної криз, пандемії, що триває в багатьох країнах, і обґрунтованих побоювань дестабілізації світової фінансової системи через тот...